Kë po e quan Tayna ‘Mi Nutella’

Këngëtarja Tayna është kthyer një nga emrat më të kërkuar të estradës shqiptare.

Këngëtarja e cila tashmë numëron disa hite ka një agjendë mjaft të ngjeshur me koncerte, si brenda por edhe jashtë kufijve shqiptar.

E duket qenë më e kërkuara, këngëtarja nuk heziton të bëjë edhe blerje të mëdha.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi ku ka prezantuar dy veturat e saj super luksoze, njëra e tipit Mercedes dhe tjetra BMW.

Ndryshe, projekti i saj i fundit mban titullin “Sorry” e lansuar para një javë vetëm në audio, ndërsa ai i shoqëruar dhe me klip është “Sicko” dhe numëron mbi 12 milionë shikime në Youtube.