Kejvina Kthella tregon sërish asetet e saj

Kejvina Kthella, është një nga vajzat më të bukura shqiptare dhe aktualisht ndër modelet më “in”.

Ajo çdo ditë tërheq vëmendjen e fansave të saj me fotot që publikon në rrjetet sociale ku tregon linjat trupore.

Një “provokim” e ka bërë edhe sot ku ka vënë në pah gjoksin e saj.