Keni parë çfarë keni parë, si sot nuk do të shihni kurrë, Adea Pula lë pa koment!

Adea Pula njëra nga vajzat më simpatike që dikur ishte prezente në skenën muzikore,po lë nam në rrjete sociale.

Në rrjetin social Instagram Adea publikon fotografi të shumta ku edhe komentohet shumë për çdo pamje.

Së fundmi Adea ka publikuar një fotografi ku ajo shihet e veshur me plot elegance po ajo se çfarë bie në sy janë të pasmet e saja.(Kliko mbi reklame dhe shiko pamjen e plote)

Më poshtë shikoni fotografinë: