Kërcënohet me jetë Arbana Xharra: ‘Kemi me ta hek flamen si …’

Ish-gazetarja dhe anëtarja e Partisë Demokratike të Kosovës Arbana Xharra është kërcënuar me jetë. Këtë e ka bërë të ditur vet Xharra në një postim të sajin në “Facebook.

Xharra ka publikuar mesazhin e kërcënuesit, ku thuhet se “Kurrgjë nuk të kemi rrahur, çka kemi me të rrah hala, jo me të rrah po kemi me ta hup flamën si Aulon Zekës”, thuhet në kërcënimin që e ka publikuar Xharra.

Për më shumë shihni postimin e saj:

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme/kercenohet-me-jete-arbana-xharra-kemi-me-ta-hek-flamen-si-aulon-zekes-438965/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright