Kështu e surprizoi Blerona Zeqiri nënën e saj për ditëlindje (FOTO)

Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri komentohet shpesh për format e saj trupore.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon fotografi të ndryshme, por të rralla janë ato me familjarët.

E sot(e martë), një nga njerëzit e saj më të shtrenjtë, nëna, feston ditëlindjen e saj të 50-të.

Ajo e ka uruar atë përmes një postimi të bërë në Instagram, ku dhe e ka surprizuar atë me një tortë./GazetaBlic