Kida bën ndryshimin e madh në dukje, rritë gjoksin?

Kida ka ndërtuar një karrierë të suksesshme muzikore dhe prej vitesh konseiderohet si një prej artisteve më të kompletuara në vend.

Por, krahas karrierës këngëtarja e famshme komentohet edhe për stilin e saj unik të veshjes dhe fizikun joshëse të cilit i kushton mjaft rëndësi.

Megjithatë, Kida shpesh herë është komentuar edhe për gjoksin e vogël, por duket se tashmë gjërat kanë ndryshuar në këtë aspekt për artisten.

Në fotografit e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale Kida shihet me një ndryshim të madh në fizik e që është gjoksi.

Këngëtarja me sa duket është ndikuar nga komentet dhe për të larguar këtë kompleks ajo ka rritur gjoksin, të paktën kjo është ajo që bije në sy nëse krahasojmë fotografit e saj të mëparshme me ato që ka publikuar së fundi.

Se a do ta pranoj Kida që ka bërë një ndërhyrje të tillë mbetet të shihet.

Gjithësesi, Kida mbetet një prej këngëtareve më të bukura shqiptare./ Gazeta Blic