Kinsey uron Amerikën me një pozë në të brendshme

Kinsey uroi përvjetorin e pavarësisë së Amerikës me një foto gjysmë e zhveshur.

Kinsey Wolanski vazhdon të gjejë forma se si të drejtojë gjithë vëmendjen tek ajo dhe këtë e bën më së shumti me paraqitje provokuese.

Së fundi, bukuroshja uroi Amerikën me rastin e përvjetorit të pavarësisë, e për këtë zgjodhi fotografi joshëse.

Ajo kishte veshur një palë bikini të bardha në pjesën e poshtme, ndërsa sipër një bluzë të shkurtër dhe u forografua pranë një pasqyre.

“Urime 4 korrikun! Ndonjë plan argëtues?”, ka shkruar ajo, teksa priti komente të shumta nga ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

Happy 4th of July! Any fun plans? @piersonx

A post shared by Kinsey (@kinsey) on