Kjo bionde thyen rrjetet sociale me këto poza provokuese (FOTO)

Holly Hagan konsiderohet ndër modelet me linja trupore perfekte e që gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Biondja seksi vazhdon të i çmend fansat e saj me anë të postimeve të njëpasnjëshme në rrjetin social ‘Instagram’. Me format trupore, ajo ka bërë që shumë fansa të ndjekin atë dhe ta komentojnë në rrjetet sociale.

Poashtu, është pjesë e shumë revistave të meshkujve duke përfshirë edhe ‘Nuts’  ku është shfaqur edhe nudo. 25 vjeçarja seksi nuk ngurron të ndajë imazhe nga më të ndryshmet me fansat e saj. Më poshtë mund të ndiqni disa nga fotografitë më ‘përvëluese të modeles Hagan. /GazetaBlic./