Kjo është kënga e plotë e Dhurata Dorës me reperin e huaj

Dëgjoni të plotë këngën ‘Zemër’ nga Dhurata Dora dhe reperi algjerian Soolking.

Dhurata ka zbuluar se po punon për një këngë me reperin algjerian Soolking, i cili numëron hite të shumta në muzikën fraceze.

E kënga duket se tashmë është publikuar në ‘Soundcloud’, dhe kjo duhet të jetë edhe kënga e plotë, shkruan Gazeta Express.

Kënga ka titullin ‘Zemër’ dhe Dhurata këndon në shqip ndërsa Soolkid në gjuhën frenge, megjithëse titullin e këngës e thotë në shqip.

Pritet që në ditët në vijim kënga të vijë edhe me videoklip edhe në Youtube në kanalin zyrtar të këngëtares së hiteve./Gazeta Express/

VIDEO