Kjo është videoja më e ‘nxehtë’ e Dafina Zeqirit

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, tash e një kohë vazhdon të kryesojë mediat rozë për shkak të jetës së saj private.

Dafina është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar imazhe nga përditshmëria e saj dhe nga karriera.

Së fundmi, ajo postoi një video ku shihet e veshur me të zeza, ku vë në fokus linjat trupore super s.eksi.

Pa dyshim se videoja më e ‘nxehtë’ e Dafina Zeqirit është kjo?!