Kjo femër joshëse është trajnerja e Putinit në xhudo!

Presidenti rus gjatë ditës së marte bëri stërvitje në sportin e xhudos për më shumë se një orë.

Ajo që tërhoqi vëmendjen nga stërvitja e presidentit rus ishte trajneria e xhudos.

Trajneria quhet Natalia Kuzyutina dhe është fituese e medaljes së bronztë në xhudo në Lojërat Olimpike në vitin 2016.

Përveç talentit në xhudo, Kuzyutina ka tërhequr vëmendjen me pozat e saj në bikini duke vënë në pah format shumë joshese.

Me format që posedon, xhudistja është ndër sportistet më seksi në planet./Indeksonline/