Kjo femër nuk ka konkurencë për të pasmet, ua kalon të gjithave (FOTO)

Po është e vërtetë, kjo është femra me të pasmet më të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj.

Modelja e fituesit dhe trajnerja personale u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga MySpace dhe Facebook, kurse tani nga Instagrami. Faqja e saj në Facebook është më e vizituara nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës.

E lindur në Spanjë, por me origjinë braziliane, suksesin e shijoi pasi u zhvendos në SHBA. Ajo ka zënë vend në kopertina të shumta revistash të njohura dhe u bë ikonë e produkteve të bodybuilding-ut si Team Revtech Power Nutrition dhe Team Hidetada Yamagishi.

Ja fotot dhe videot e fundit që i ka publikuar për fansat e saj./e.e