Konjufca me familje po i kalojnë pushimet në këtë vend, ja kush po i shoqëron ata

Glauk Konjufca ka zgjedhur Durrësin për t’i kaluar pushimet verore.

Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës- zyrtari i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca së bashku me familje po qëndrojnë qe disa ditë në bregdetin shqiptarë.

Bashkëshortja e tij, Emira Bajçinca ka publikuar disa fotografi me bashkëshortin dhe babin e Glaukut, në Durrës.