Kristina, kjo shqiptare sa e bukur po aq edhe me klas!

Kristina Baki është një prej modeleve më të bukura shqiptare.

Thjeshtësia dhe ëmbëlsia e saj dallojnë nga thuajse të gjitha vajzat tjera.

E këtë gjë e dëshmon edhe në publikimin e fundit, ku ajo i jep shkëlqim gjithë rrjetit social Instagram, transmeton Indeksonline.

E veshur me klas dhe gjithmonë me shumë stil, Kristina duket e mahnitshme./Indeksonline/