Kurrë ma seksi si keni parë nuset e Haradinajve! (FOTO)

Anita Muçaj, gruaja e kryeministrit të Kosovës dhe Lola Haradinaj, gruaja e deputetit janë mjaft të pranishme në shtypin rozë.

Motrat Muçaj komentohen për çdo paraqitje të tyre, ndonëse janë pjesëmarrëse në evenimente të shumta. Mbrëmë poashtu ishin në eventin e mbajtur nga këngëtarja Elvana Gjata, shkruan Gazeta Blic.

Ato që rrëmbyen më së shumti vëmendjen padyshim që ishin nuset e Haradinajve me këtë stil tejet unik. Më poshtë mund të ndiqni disa imazhe: (Kliko mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen ⤵)

Ndryshe, atraktiviteti dhe eleganca asnjëherë nuk mungon tek të dyat, Anita njihet edhe si një prezantuese mjaft e zonja.