Ky është 27 vjeçari nga Vushtrria që u vra sot në Mitrovicë, ishte djali hasreti (EMRI/FOTO)

Sot në tregun e Mitrovicës ndodhi një ngjarje e rëndë, ku një person u vra dhe dy persona tjerë u plagosën me armë zjarri.

I vrarë mbeti 27 vjeçari Valmir (Agim) Fazliu, me prejardhje fshati Dolak i Vushtrrisë, raporton Gazeta Online Veriu.info.

Veriu.info raportoi ekskluzivisht për ngjarjen që tronditi sot Mitrovicën.

Valmiri ishte djali vetëm i familjes apo siç thuhet në Kosovë djal hasreti.

Personi që e plagosi për vdekje është arrestuar nga Policia e Kosovës në vendin e ngjarjes.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm