Ky është aktori i “O sa mirë” që u gjet i vdekur në makinë

Aktori Art Kurti, i serialit “O Sa Mirë” është gjetur i vdekur sot në orët e para të mëngjesit në Gjakovë.

“Me datë 24.04.2018 në ora 07:50 stacioni policor Gjakovë është njoftuar se në rrugën Gjakovë-Goden në vendin e quajtur Qafa e Zabelit gjendet një veturë me një person që dyshohej të jetë i vdekur”, thuhet në njoftimin për media të Policisë së Gjakovës, transmeton Express.

“Patrullat policore me të gjitha njësitë menjëherë kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë kuptuar se personi që ishte në automjet ishte pa shenja jete”.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë ⤵)