Ky kanal shqiptar e transmeton live meçin Joshua – Paker (Foto)

Sonte Anthony Joshua do të ndeshet me Joseph Paker në Cardiff.

Boksierët do të ndeshen për titulllin e botës, Joshua për WBO, ndërsa Parker për WBA dhe IBF.

Meçi pritet të fillojë për afro 10 minuta(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Këtë super duel mund ta shikoni në Tring 4 në platformën Kujtesa.