Labi publikon foto me gruan e tij, ja çka bie në sy!

Moderatori i njohur, Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ata po i shijojnë muajt e parë si prindër të vajzës, Rroa.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale, ku kanë pas vetes shumë ndjekës.

Sot, Labi ka publikuar një foto ku shihet se ata janë bërë gati për të dal.

Të veshur me shumë stil, fustani i Qëndresës ka marrë gjithë vëmendjen.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë pamje. /ORAinfo/