Lajmi i fundit: Këngëtarja e njohur e prekur me koronavirus

Këngëtarja e njohur e prekur me koronavirus.

Po trajtohet në spitalin e Londrës Marianne Faithfull është në mesin e yjeve që është konfirmuar me koronavirus.

73-vjeçarja u shtri në spital të hënën dhe doli pozitive në testet e bëra për koronavirus, konfirmoi Rolling Stone të shtunën

“Ka pneunomi dhe mezi po flet”, bëri të ditur ish-bashkëshorti i saj, John Dunbar, transmeton 21Media Burime të saj bënë të ditur për Rolling Stone se ajo po trajtohet në spitalin e Londrës.