Learta kthehet në shtëpi pas pushimin, por bën këtë veprim të papritur

Learta dhe Kushtrimi këto ditë kanë qëndruar në Stamboll/

Ata duket se e kanë shijuar shumë këtë pushim dhe këtë e kanë dëshmuar përmes fotove të ndryshme, përcjell ORAinfo.

E sot ata duket se janë kthyer në shtëpi dhe Learta ka publikuar një foto.

Ende pa u takuar më Matinin ajo ka publikuar një foto të Prishtinës.