Ledri ‘çmend’ femrat me foton e zhveshur

Është një ndër reperat më të pëlqyer nga gjinia femërore.

Ledri Vula shpesh përflitet jo vetëm për muzikën por edhe për lidhjet me femrat, pavarësisht se ai vetë mundohet t’i mbajë sa më private.

Por duket sikur vajzat i tërheq si magnet edhe kur postimet që bën janë si kjo e fundit.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë)

Reperi në imazhin e publikuar vetëm pak më parë duket i zhveshur, me flokët e lagur, i sapodalë nga dushi.

Një imazh provokues, si rrallëherë nga Ledri.

Shikoni foton e Ledri Vules: