Ledri merr dhuratën me të mirë për ditëlindje, ja befasia e ‘çmendur’ që i bënë fansat

Ledri Vula sot festoi 32 vjetorin e lindjes.

Në mesin e shumë urimeve nga familjarë e miq, nuk munguar urimet e as dhuratat për këngëtarin shqiptar, shkruan lajmi.net

Mirëpo ajo çfarë Ledri nuk do ta harroi asnjëherë është befasia e ‘çmendur’ që i kanë bërë fansat e tij. Në imazhet që i ka postuar ‘djali i ditëlindjes’ shihen edhe dhuratat e ndryshme për fansat për të dhe torta me numrin 32.

”Çfarë ndjenje”, ka shkruar Ledri pranë videos të publikuar në Instagram.

……………………………………………………………………………………………………………..
Moderatori ia fut duart live në transmetim, çmendet këngëtarja e njohur

……………………………………………………………………………………………………………..