Ledri Vula krushk në dasmë, “çmend” vajzat me këtë kostum

Reperi Ledri Vula është njëri ndër artistët më të pëlqyer në estradë.

Ledri është shumë aktiv me projekte të reja muzikore dhe koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Krahas zërit të veçantë, reperi njihet për stilin që e bartë në çdo paraqitje publike, e shumë rrallë e shohim me kostum elegant.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Gjatë ditës së sotme, reperi ka qenë i pranishëm në një aheng familjar, ku u shfaq i veshur në kostum të zi, duke dëshmuar edhe një herë që është ndër artistët më të pashëm të skenës.

“Fshatarja ime”, titullohet kënga të cilën e solli në version të përpunuar nga Sabri Fejzullahu, Ledri e këndon në duet me Ermalin.