Lladrovci dhe Jashari përcollën Xhakën në finalen ndaj Manchester Cityt (FOTO)

Skuadra e Manchester Cityt ka fituar ‘Carabao Cup’, pasi ka mposhtur 3-0 Arsenalin.

Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari dhe kryetari i Drenasit, Ramiz Llasdrovci përcollën finalen e Kupës, në mes të Arsenalit dhe Manchester City-t, si mysafir të babës së Granitit dhe Taulantit, Ragip Xhakës.

Ramiz Lladrovci ka postuar një fotografi në Facebook, ku edhe ka falënderuar babain e Granitit për ftesën.