Luana Vjollca krenohet me bukurinë e saj pa makijazh, po ky detaj e demanton atë

Luana Vjollca është aktive në rrjete sociale.

Ajo ndan foto dhe video të ndryshme me ndjekësit e saj.

Së fundi, në llogarinë ‘Instagram‘, ajo ka publikuar një video ku ka shkruar pa makijazh.

Luana, është shfaqur pa makijazh por ka përdorur edhe filtrat e rrjetit social snapchat, që i ka pastruar fytyrën.

Shikojeni videon: