Lulja feston ditëlindjen e 21-të, publikohen pamje nga festa ‘përrallore’ e ditëlindjes së saj

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Lulja festoi ditëlindjen e 21-të dhe ata organizuan një festë të madhe.

Lulja u duk shumë bukur me fustanin që kishte veshur./ORAinfo/

Më poshtë mund të shihni disa pamje nga festa: