Majlinda ‘bombë’ me fustan të ngushtë për trupi

Blogerja Majlinda Zeka ka publikuar një fotografi tejet seksi, me fustan të zi.

Ajo ka shoqëruar fotografinë me një përshkrim që thotë “Bëhu origjinale, jo e vecantë”.

Në stinën e verës, Majlinda ka qenë shumë aktive me postimin e fotografive në Instagram.

Majlinda, që ka mbi 170 mijë ndjekës në Instagram, së fundmi është kthyer në bionde.

Ndryshe, Majlinda Zeka u bë e njohur me lidhjen e saj të dashurisë me reperin Majk, nga e cila ka një djalë 3-vjeç.

Ajo dhe raperi kanë pasur edhe përplasje, që shpesh i kanë bërë publike. Së fundmi duket se janë qetësuar ujërat mes prindërve të Roani. Majk muaj më parë ka publikuar një video të Majlindës dhe djalit të tyre, të cilët po e këndonin këngen që ai sapo e kishte lansuar.