Me fustan e shkurt, Melinda e ‘zjarrtë’ në të kuqe

Vitin e Ri 2021 e ka uruar edhe këngëtarja Melinda Ademi.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo hodhi dy fotografi ku shihet se pozoi pranë pemës së festave të fundvitit, shkruan Indeksonline.

E veshur me një fustan të shkurtë, të kuq, këngëtarja do dukej shumë seksi.

“Urime Viti i Ri 2021!! Ju uroj tonat t’mirat ne jete me shume dashni, shendet dhe lumturi. Jeta ka ndryshu gjate vitit t’kalum, po ia dolem!! Shpresoj qe kena me pa njoni tjetrin sa ma shpejte gjate 2021” shkroi Melinda përbri fotove.