Më të dashuruar se kurrë Egzona dhe Albatriti e nisin mëngjesin me puthje

Dyshja e njohur Egzona e Albatrit Muqiqi, dje zbuluan lajmin se po bëhen prindër për herë të dytë.

Ishte pikërisht ditëlindja e Egzonës, që zbuloi këtë lajm, të cilin me gjasë kishte vendosur ta bëjë të ditur pikërisht me një ditë të veçantë për të.

Dhuratat e urimet, i’a zbukuruan ditëlindjen Egzonës, por natyrisht ato të Albatritit ishin më te veçantat, prandaj nuk hezitoi dot e i bëri publike ato.

Ndërsa, sot, çifti u shfaqën më të dashuruar se kurrë, e këtë e dëshmonin puthjet e përqafimet që i dhuruan njëri-tjetrit me mëngjes./ORAinfo/