Melinda Ademit i vdes nëna nga kanceri i gjirit, artistja me një dedikim prekës

Rep-artistja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, duket se është duke kaluar kohë të vështira.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku njoftoi për vdekjen e nënës së saj.
E ndjera, 50-vjeçare, ndërroi jetë më tre mars, pasi nuk mund t’i mbijetonte luftës me kancerin e gjirit.

Melinda në Instagram bëri një postim tejet, duke treguar mungesën e madhe të ëmës.

Postimi i plotë:

“Më 3 Mars 2021, nëna ime e dashur Zonja Ademi ndërroi jetë nga beteja e saj me kancerin e gjirit në moshën 50 vjeç. Ky është mesazhi më i vështirë që kam shkruar ndonjëherë, dhe fjalët nuk mund të përshkruajnë trishtimin që ndiej