Milaim Zeka bëhet gjysh

Milaim Zeka përmes një njoftimi në rrjetin social ‘Facebook‘ ka treguar se është bërë gjysh.

Vajza e tij Dafina ka lindur një vajzë.

Sa mora lajmin e gezuar se u bera gjysh. Vajza ime, Dafina, lindi nje vajze. 
Po festojme ne Hotel Dukagjin, bashke me Eden dhe miqe nga Brukseli dhe Gjermania. 
Qe Dafina ka lindur nje bebe, kjo eshte e vertete, qe une jam bere gjysh, kjo eshte rrene..’, ka shkruar ai pranë postimit duke i bashkangjitur edhe disa imazhe.

Zeka, ka festuar lindjen e vajzës së tij në një darkë bashkë me gruan Edliren si dhe miq nga Brukseli dhe Gjermania./GazetaBlic/