Mimoza shfaqet me shami në kokë, kaq joshëse nuk e kemi parë moti

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe që nga atëherë ka marrë shumë fansa

Këtë kohë, Mimozën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet mjasht joshëse. /ORAinfo/