Mimoza Shkodra ‘trondit’ fansat, ekspozon pjesën intime

Mimoza Shkodra ka publikuar foto të reja në ‘Instagram‘.

Këngëtarja, ka pozuar me një veshje të shkurt ku ka ekspozuar gjoksin dhe barkun e saj të sheshtë.

Ajo ka vendosur edhe makijazh e cila po duket shumë bukur me një thjeshtësi që e karakterizon Mimoza Shkodrën

Shikojeni imazhin:

Ndryshe, ajo ka habitur paska me këtë foto pasi që nuk jemi mësuar ta shohim se ekspozon pjesët intime të trupit. /GazetaBlic/