Modelja britanike mahnit kalimtarët në rrugë me të pasmet e saj bombastike

Lauren Goodger njihet për format e saj bombastike, të cilat s’lë rast pa i reklamuar.

Modelja dhe ish-ylli i reality show “TOWIE” në Britani ka tërhequr dhe një herë vëmendjen e publikut me të pasmet e saj bombastike.

Të gjithë kalimtarët në rrugë kanë kthyer kokën për ta parë atë.

Bukuroshja 33 vjeçare është fotografuar pranë makinës së saj e veshur me streçe të zeza, teksa drejtohej për në zyrën postare në Loughton, Angli.