Momenti kur Thaçi iu thotë Haradinajt, Veselit dhe Ahmetit: Ju kaloni mirë se unë shkova (Video)

Në takimin e thirrur nga kryeparlamentari Kadri Veseli kanë marrë pjesë presidenti Thaçi, kryeministri Haradinaj, Shpend Ahmeti dhe anëtarë të tjerë të delegacionit shtetëror për dialogun me Serbinë.

Në momentin kur Thaçi ka përfunduar fjalën, Ahmeti, Veseli dhe Haradinaj, nuk dinin kujt t’ia jepnin tash fjalën.

Në atë moment ka ndërhyrë Thaçi dhe u ka thënë: ‘Ju kaloni mirë se tash unë po shkoj në një takim”./Periskopi/