Morena e tepron, në ditën e Bajramit del cullak (Foto)

Morena Taraku po i vazhdon pushimet e saj luksoze.

Morena sot në vend të urimit për Bajram, ka publikuar një fotografi provokuese.

Modelja dhe këngëtarja, e cila njihet për jetën e saj luksoze, ka publikuar një fotografi topless nga një pishinë para pak minutash, duke ndezur rrjetin me komente.

Kujtojmë që Morena para disa ditësh është ndarë nga i dashuri i saj miliarder, iraniani Sasha Sobhani./Magazina.al/