Morena feston ditëlindjen, shikoni befasinë që iu bë

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka ndarë me ndjekësit tortën e ditëlindjes.