Morena Taraku ‘ndez’ rrjetin, vishet ngushtë gati t’i eksplodojë gjoksi

Këngëtarja Morena Taraku ka publikuar një video ku është shfaqur provokuese.

Në rrjetin social ‘Instagram‘, ajo shpesh ndan me ndjekësit dhe fansat e saj postime të tilla.

Morena, çdoherë tregon jetën luksoze duke reklamuar veshjet e shtrenjta, makinat dhe shumë gjëra të tjera.

Së fundi, në videon e postuar ajo ka bërë një paraqitje provokuese duke treguar gjoksin e bollshëm.

Morena, po vazhdon të bëjë ndërhyrje kirurgjike ku ka ndryshuar tejet shumë dhe kjo po vërehet në postimet e fundit që ajo i bën. Ndryshime këto në konturat e fytyrës, buzë dhe posaçërisht në hundën e saj.


Ndryshe, projekti i fundit i artistes është bashkëpunim me Sabri Fejzullahun ‘Dashni‘./GazetaBlic/