‘Mu ma dha fill me të parën’, reagon Bleona pas deklaratës bombë të Bujar Qamilit

I ftuar në “Xing me Ermalin” këngëtari shumë i dashur për publikun Bujar Qamili bëri deklaratën bombë se ai dhe Bleona do vijnë me një super bashkëpunim.

Me të dëgjuaremrin e Bleonës publiku shpërtheu në brohoritje e duartokitje ç’ka tregon se bashkëpunimi mes dyshes që tani po pritet me padurim.

I pyetur si ja mbushi mendjen Bleonës, Bujari u përgjigj me humor: “Mu ma dha fill me të parin”. “E kam shumë shoqe e dua fort”, shtoi këngëtari.

Pas kësaj deklarate ka reaguar edhe Bleona e cila ka postuar një foto me Bujarin dhe shkruan:”O
superyll ku të duash, kur të duash, çfarë të duash”.

SHARE.