Naim Maloku në gjendje të rëndë, djali i tij publikon fotografi nga spitali

sh-deputeti i AAK’së dhe eksperti i sigurisë, Naim Maloku, është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Djali i tij ka publikuar fotografi të Malokut, i cili shihet i shtrirë në spital.

Sikur shumë beteja, edhe kjo qoft e kalume baba jem”, ka shkruar Migjen Maloku, djali i ish-deputetit.

Maloku ka qenë pjesë e UCK’së dhe llogaritet si një nga njohësit më të mirë të sigurisë. /Express/