Nëna e pesë fëmijëve nxjerr foton provokuese para pasqyrës, “çmendet” rrjeti

Wanda Nara nuk di të ndalet. Bashkëshortja e futbollistit Icardi dhe nëna e 5 fëmijëve ka joshur sërish në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj të Instagramit ku shfaq format trupore, duke ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Wanda së fundmi erdhi me një imazh nga pasqyra, ku shihej e veshur me rroba banje të bardha të cilat i theksonin format trupore.