Nëna e quan ‘Melaqe’ Rita Orën, ndjekësi në Instagram nuk lë gjë pa i thënë e lë pa fjalë!

Rita Ora bashkë me familjen e saj ka ditë që janë duke shijuar pushimet.

Nga atje po publikojnë momente të shumta në rrjete sociale.

Krahas imazheve nga plazhi dhe vendi se ku po qëndrojnë, Rita ka publikuar një fotografi nga prapaskenat e projektit muzikor,  ‘Let you love me’ . Ka shkruar se është një nga këngët e saj të preferuara dhe iu ka drejtuar fansave t’i blejnë tiketat për të marrë pjesë në koncertin e saj të radhës në vitin 2020.

Këgëtarja, ka marrë komente të shumta nga ndjekësit dhe fansat, kishte edhe të tillë në gjuhën shqipe. Nëna e saj, Vera Ora i ka shkruar një koment duke e quajtur ‘Melaqe‘. Një ndjekës i ka bërë reply komentin duke i reaguar ashpër, ‘@veraora NUK KA MELAQE. KURV OSE SI PROSTITUT. MELAQJA ESH ENGJULL. E JO DREQ!’, ka thënë ai.

Ndryshe, familja Ora shpesh marrin komente të tilla por nuk iu lënë edhe aq përshtypje pasi që rrallë herë iu kthejnë përgjigjje.