Neymar pozon me të dashurën seksi pas het-trikut

Lionel Messi ‘vodhi’ spektaklin e natës së mbrëmshme, por edhe Neymar kaloi një super-ndeshje.

Paris Saint-Germain mposhti 6:1 Crvena Zvezdan, ndërsa Neymar shënoi tre gola, dy prej tyre nga goditja standarde.

Siç është tradita, pas shënimit të het-trikut, topi merret me vete në shtëpi dhe brazilian postoi një foto në Instagram me topin dhe me të dashurën e tij Bruna Marquezine.

Neymar poses with his girlfriend and the Champions League match ball after his hat trick

Neymar gjithashtu barazoi rekordin e Cristiano Ronaldos, i cili në vitin 2009 shënoi dy gola nga gjuajtja e lirë.

Në total, ish-lojtari i Barcelonës ka qenë i përfshirë në 49 gola në po aq ndeshje në Ligën e Kampionëve./Periskopi/

Image result for neymar and bruna marquezine sexy couple