Nga Firenca, Melinda ekspozon format trupore!

Këngëtarja e njohur shqiptare Melinda Ademi ka arritur që me sukses të zë një vend të rëndësishëm në skenën muzikore shqiptare.

Me këngët që ajo vazhdimisht sjell për publikun, ka bërë për vete një numër të madh fansash, shkruan Indeksonline.

Ajo mes të tjerash njihet edhe për bukurinë dhe format e saj trupore që e karakterizojnë atë.

Madje Melinda nuk heziton të ekspozoj linjat e saj trupore në shumë raste nëpër paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka vënë në plan të parë linjat e saj trupore me paraqitjen nga Firenca e Italisë. /Indeksonline/