Nga fundi i shkurtër që “çmendi” kryeministrin japonez, ja 10 veshjet provokuese të Ivanka Trump (FOTO)

Ivanka Trump nuk e ka aspak problem të blejë veshje të stilistëve më të mirë botërorë. Paratë nuk janë shqetësim për fëmijën e dytë të presidentit Donald Trump, e cila është edhe e preferuara e tij.

Ajo punon me stilistë të famshëm për të pasur një pamje gjithmonë të kuruar dhe çdo herë ja del të marrë vëmendjen e mediave dhe jo vetëm. Ka pasur mjaft raste kur ajo është kritikuar, pasi veshjet e saj janë cilësuar si provokuese.