Një veturë rrokulliset para zyrave të AKI’së

Një veturë është rrotulluar në krah gjatë një aksidenti që ka ndodhur në hyrje të Prishtinës.

Aksidenti ka ndodhur saktësisht para zyrave të Agjensisë Kosovare të Inteligjencës (AKI) apo afër kazermës së FSK’së ‘Adem Jashari’.

Në video shihet se ambulanca dhe njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

VIDEO