Njihet si ”dashnorja” e…kjo është tifozja seksi që po ”i çmend” të gjithë në Botërorin e Rusisë

Botërori i Rusisë po na i dhuron të gjitha, gola, penallti, emocione, surpriza, lot, por edhe femra të bukura.

E një prej tyre është edhe Nissu Cauti, e njohur si ‘dashnorja’ e ekipit të Perusë, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjitha mediave ndërkombëtare.

Kamerat televizive kanë kapur momente të veçanta të modeles, ku nuk munguan as provokimet e bukuroshes. Ajo shihet duke ekspozuar gjoksin dhe belin, ndërsa në një çast mbulon thithkat e gjoksit me duar.

Pas hapjes së grupit C, Peru kundër Danimarkës të shtunën në mbrëmje, Nissu do të shpresojë të zhvishet kundër Francës të enjten e ardhshme dhe Australisë të martën, më 26 qershor.

Ajo tashmë është zhveshur lakuriq me rastin e kualifikimit në Kupën e Botës, duke sjell poza joshëse. Edhe pse Peru humbi ndeshjen e parë, ka me kë të krenohet.in