Norës nuk po ia lë ‘shenjë’ ndarja, veprimi i saj do t’ju ‘çudisë’

Ndarja e Norës dhe Robertit po bën ende bujë të madhe në publik e media rozë.

Çifti kanë vendosur të jetojnë të ndarë e vajza mbetet nën përkujdesjen e Norës, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk po mungojnë me postime në rrjete sociale as pas ndarjes.

Së fundi, Nora ka publikuar një video ku shihet se pas ndarjes po kujdeset mirë për format e saj trupore duke ushtruar në palestër.

VIDEO