Nuk do ta besoni, kaq vite ka mbushur sot Vesa Luma

Vesa Luma feston sot ditëlindjen, kaq vjet mbush ajo.

Këngëtarja Vesa Luma sot feston ditëlindjen.

Artistja sot mbushi plot 35 vjet.

Ajo ka postuar një video, në të cilën u shfaq në një vaskë, ndërsa falënderoi të gjithë ata që e uruan për 35 vjetor.

“Vajza e ditëlindjes . Faleminderit të gjithëve për urimet, jam shumë e bekuar dhe falënderuese që ju kam në jetë! Ju dua shumeee”, shkruan Vesa.